Nasze oddziały

Sprawdź gdzie możesz nas znaleźć

Venus to Hurtownia Fryzjerska zaopatrująca fryzjerów profesjonalistów oraz klientów detalicznych. W naszych sklepach możecie zakupić produkty do stylizacji, koloryzacji oraz pielęgnacji włosów a także różnego typu akcesoria fryzjerskie od nożyczek, przez suszarki i prostownice aż po meble do salonów fryzjerskich.

Drugą gałęzią naszej działalności jest oferta dla salonów kosmetycznych. Możecie u nas zakupić produkty kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji ciała i twarzy, profesjonalne kosmetyki do różnego typu zabiegów kosmetycznych i upiększających a nawet lakiery hybrydowe, akcesoria kosmetyczne oraz profesjonalne meble do salonów kosmetycznych.

Nasza oferta skierowana jest również do salonów barberskich. Posiadamy kompleksowe linie kosmetyków do pielęgnacji włosów, skóry głowy, brody oraz rytuałów golenia. U nas znajdziecie również kompleksowe wyposażenie salonów barberskich, począwszy od mebli aż po profesjonalny sprzęt.

Czekamy na Was w naszych oddziałach w Kielcach.

W obu naszych sklepach znajdziecie wszystkie produkty, których potrzebujecie a Wasze zakupy możecie skonsultować z naszym sprzedawcą, który na miejscu pomoże Wam wybrać najlepsze dla Was kosmetyki.

Siedziba przy ul. Szkolna 36

Siedziba przy ul. Staszica 14A