O nas

Venus - partner kreatywnego stylisty

Odkryj nową jakość w branży fryzjerskiej i rozwijaj swój biznes razem z nami. Pozwól nam stać się Twoim Partnerem Kreatywnego Stylisty.

Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Venus powstała z zamiłowania do profesjonalnego podejścia do klienta oraz chęci rozwoju branży fryzjerskiej i kosmetycznej w naszej bliższej i dalszej okolicy. Pracujemy dla Was od 2012 roku, starając się pozyskiwać nowinki w dziedzinie koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie sprzętu fryzjerskiego a także kompleksowego wyposażenia salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych. W naszej ofercie znajdziecie również kosmetyki do pielęgnacji skóry i twarzy oraz wiele innych produktów niezbędnych w salonach kosmetycznych, łącznie z wyposażeniem.
Współpraca z nami stwarza możliwość ciągłego rozwoju, zapewnia komfort pracy oraz pewność, że niczego Ci nie zabraknie. Każdy z naszych klientów zostaje objęty indywidualną opieką handlową, która cechuje się regularnymi wizytami naszego handlowca w Twoim salonie oraz możliwością dostarczenia niezbędnych produktów wtedy, kiedy tego potrzebujesz.
W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, dlatego zaopatrujemy się u uznanych producentów z najwyższej półki, których produkty są niezawodne a ich szeroka gama daje możliwość wyboru kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich, barberskich i kosmetycznych najbardziej dostosowanych do potrzeb Twoich i Twoich Klientów.

Jesteśmy głównym dystrybutorem marek: Togethair, Lecher Professional, Selective Professional, Le Cosmetique, Depot, Vakizashi, Kasho, Jaguar, Wahl, Moser, Termica, Gamma Piu, Reuzel, Hey Joe!, Bandido i wiele, wiele innych… więcej naszych marek znajdziesz tutaj

Nowe możliwości GRUPA LOK

Nasza Hurtownia pozyskuje produkty od polskich oraz zagranicznych producentów. Od kilku lat stanowimy część Grupy LOK, w której jesteśmy dystrybutorem wyjątkowych kosmetyków, spełniających najwyższe normy jakościowe oraz bezpieczeństwa, przy jednocześnie bardzo przystępnych cenach.

Dzięki Grupie LOK, w naszej ofercie znajdziecie kosmetyki włoskiej marki Togethair, oraz polskiej marki Le Cosmetique. Zobacz wszystkie nasze marki.

Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Venus to miejsce, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne w prowadzeniu salonu fryzjerskiego. Dodatkowo, w trosce o rozwój osobisty naszych klientów organizujemy szkolenia fryzjerskie o różnej tematyce, które zawsze są prowadzone przez największe autorytety i trendsetterów w dziedzinie fryzjerstwa.

Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, dysponując dwoma punktami sprzedaży dla hurtowni fryzjerskich i kosmetycznych oraz klientów detalicznych.

Sprawdź co oferujemy

Profesjonalne kosmetyki do włosów i ciała.

Szkolenia z najlepszymi top stylistami.

Kompleksowe wyposażenie Twojego salonu.