Szkolenia

Chcesz się rozwijać?

Rozpocznij z nami nowy etap w swoim życiu. Współpracując z firmą Venus stawiasz na siebie i swój rozwój osobisty. W naszej pracy, przyświeca nam misja, aby nasi klienci otrzymywali od nas wiele możliwości, dzięki którym poszerzą swoje horyzonty, zaczerpną inspiracji i otrzymają motywację do przełamania rutyny pracy.

W tym właśnie celu, przygotowujemy dla Was szkolenia fryzjerskie, które prowadzone są przez autorytety oraz trendsetterów w dziedzinie fryzjerstwa.

Staramy się, aby szkolenia zawsze przedstawiały najnowsze i najmodniejsze rozwiązania w branży fryzjerskiej a ich profesjonalny przebieg pozwalał każdemu uczestnikowi na zgłębienie tajników wiedzy osoby prowadzącej.

Szkolenia przebiegają zawsze w przyjaznej, luźnej atmosferze a każdy uczestnik otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje i nowe umiejętności.

Informację o nadchodzącym szkoleniu znajdziecie w tutaj, na naszej stronie internetowej lub na naszym profilu Facebook.

Na szkolenie możecie zgłosić się u naszego przedstawiciela handlowego, wypełniając formularz znajdujący się na stronie internetowej, lub kontaktując się z nami telefonicznie.