LE COSMETIQUE

LE COSMETIQUE

Le Cosmetique to marka kosmetyków pochodząca z serca Podhala, która śmiało wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym fryzjerom. Sześć linii produktów, w tym ubrania robocze i akcesoria dla branży hair&beauty doskonale sprawdzą się w każdym salonie fryzjerskim kosmetycznym.

Le Cosmetique, to innowacja inspirowana tatrzańską naturą. Kosmetyki tej marki spełniają europejskie normy i wymagania a jednocześnie oferują bardzo przystępną cenę.

Wśród produktów znajdziecie kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji oraz narzędzia i produkty do stylizacji paznokci oraz produkty jednorazowego użytku.

Wśród kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji, znajdziecie różnego rodzaju szampony, odżywki do włosów, maski, płyny termoaktywne oraz cudowny wygładzający i działający odżywczo olejek arganowy. Le Cosmetique to również kosmetyki przeznaczone do rozjaśniania i koloryzacji włosów a także bardzo wydajna guma do włosów. Pełen komfort pracy zapewnią Wam profesjonalne narzędzia takie jak nożyczki, cążki i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków Le Cosmetique u naszych przedstawicieli handlowych.