Lecher Professional

Lecher Professional

Lecher to firma działająca na polskim rynku od 2000 roku. Jest to również firma, z którą współpracujemy zarówno poprzez dystrybucję kosmetyków jak i organizację szkoleń z zakresu koloryzacji, stylizacji oraz nowoczesnego strzyżenia włosów.

Lecher wychodzi naprzeciw najnowszym trendom w dziedzinie fryzjerstwa by jednocześnie stawać się kreatorem stylu.

W ofercie Firmy znajdują się produkty do kompleksowej obsługi salonów fryzjerskich, jednak topowym produktem firmy są kosmetyki do koloryzacji włosów o nazwie Geneza. Jest to paleta 90 odcieni, nadających żywy, wyrazisty kolor, który zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Dzięki innowacyjnemu składowi zawierającymi algi morskie, proteiny jedwabiu, oraz specjalne polimery ochronne a także składniki na bazie lipidów, włosy przez cały czas podczas zabiegu są chronione a po jego zakończeniu stają się mocne i błyszczące.

Lecher to również profesjonalne produkty przeznaczone do przeprowadzania zabiegu trwałej ondulacji włosów. Keratin Perm to linia trzech produktów, do włosów normalnych, farbowanych i rozjaśnianych oraz mało podatnych na skręcanie. Płyn Keratin Perm zapewnia idealne, sprężyste loki przy jednoczesnym zachowaniu ich blasku i naturalnego wyglądu. Lecher to kosmetyki do zadań specjalnych.