Selective professional

Selective professional

Selective Professional to włoska marka produktów profesjonalnych przeznaczonych wyłącznie dla fryzjerów. Powstała we Włoszech w 1994 roku, by w stosunkowo krótkim czasie zdobyć rynek ponad 40 krajów w tym Polski. Od wielu lat mamy przyjemność współpracować z marką Selective Professional zarówno poprzez dystrybucję kosmetyków jak też organizację szkoleń, pokazów oraz innych wydarzeń związanych z fryzjerstwem i kreatywnymi rozwiązaniami tej marki, które stanowią silne wsparcie dla fryzjerów.

Marka oferuje profesjonalne kosmetyki do przeprowadzania zabiegu dekoloryzacji, stylingu, zabiegów pielęgnacyjnych, koloryzacji, prostowania włosów oraz trwałej ondulacji.

Zaangażowanie jej twórców i pasja do fryzjerstwa sprawiają, że Marka Selective Professional ciągle się rozwija oferując innowacyjne i kreatywne produkty, które usprawniają pracę fryzjera oraz dają możliwość stworzenia niepowtarzalnej oferty u siebie w salonie. Serdecznie polecamy tą Markę jako przykład że tak długa obecność na rynku jest oparta na solidnych fundamentach i dobrej jakości.