Włosy kręcone to marzenie wielu kobiet ale dla ich posiadaczek bywają prawdziwym utrapieniem. Często są suche, puszące się na końcach i oklapnięte u nasady. Ich pielęgnacja staje się wówczas prawdziwym wyzwaniem! Jak dbać o kręcone włosy? Co robić, żeby loki były sprężyste, gładkie i lśniące?

Czesz kręcone włosy wyłącznie na mokro, delikatnie rozdzielając je palcami, gdy są pokryte odżywką. Możesz użyć do tego grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami. Świetnie sprawdzi się tutaj metoda mycia OMO (Odżywka, Mycie, Odżywka)! Dzięki temu Twoje pasma zaczną wydobywać swoją naturalną tendencję do kręcenia. W przypadku włosów kręconych nawilżanie i odżywianie to absolutna podstawa pielęgnacji. Bez tego suche włosy stają się jeszcze bardziej suche, zaczynają się łamać i kruszyć. Są za to bardzo podatne na puszenie, a ich skręt nie wygląda dobrze. Mamy na to wszystko rozwiązanie!

LECHER INFINITO to specjalistyczna linia kosmetyków stworzony dla włosów kręconych
To wspaniałe trio sprawi, że pokochasz linię INFINITO ❤️
Ich receptura opiera się na składnikach, które doskonale spełniają potrzeby wymagających loków i fal.
Hydrolizowana keratyna regeneruje przesuszone, łamliwe włosy z rozdwojonymi końcami – wzmacnia je, uzupełniając ubytki.
Ekologiczny Olej Monoi dzięki wyjątkowym właściwościom doskonale nawilża włosy. Dodatkowo pozostawia na nich ochronną powłokę, chroniąc przed szkodliwymi czynnikami takimi jak detergenty, słona lub chlorowana woda. Ułatwia też rozczesywanie włosów, niwelując uszkodzenia ich struktury.
Estry z masła shea efektownie dopełniają recepturę, przeciwdziałają puszeniu i nadmiernemu plątaniu włosów, nie obciążając ich. W efekcie produkt doskonale pielęgnuje kręcone włosy.
Składniki pochodzenia ekologicznego – certyfikowany Olej Monoi oraz estry masła shea naturalnie podkreślają piękny skręt loków i fal. Zadbaj kompleksowo o swoje włosy.
Cały zestaw możesz nabyć tutaj: MASKA, SZAMPON, FLUID