Witamy. W związku z naszym dynamicznym  rozwojem  poszukujemy  pracownika na stanowisku :

OPIEKUN MARKI profesjonalynych kosmetyków fryzjerskich ( prawo jazdy B). Główne cele to pozyskiwanie nowych klientów , sprzedaż produktów branżowych w terenie, utrzymywanie relacji. Od osoby na tym stanowisku wymagamy świadomości o nienormowanym czasie pracy oraz umiejętności samoorganizacji pracy. Mile widziane doświadczenie w handlu, wysoka kultura osobista .

Jeśli chodzi o warunki wynagordzenia pozwolimy sobie przytoczyć fragment  artykułu zaczerpnięty ze strony www.hotlead.pl

“Wynagrodzenie sprzedawcy jest tematem budzącym w niejednej firmie dość duże kontrowersje. Aplikujący na stanowisko przedstawiciela handlowego powinni przygotować się, w odróżnieniu od innych stanowisk, na dość dużą dozę niepewności. Z jednej strony dość ciężko przewidzieć poziom wypłaty (co za tym idzie, płynności finansowej), z drugiej, w przypadku osób zorientowanych na cel, jest to motywacją do osiągania naprawdę imponujących wyników finansowych, które spędzają sen z powiek niejednej przyklejonej na stałe do biurka koleżance lub koledze z pracy.

Coraz rzadziej, w przypadku handlowców, spotykamy się ze stałą kwotą wynagrodzenia. Normą w zawodzie sprzedawcy jest podział wypłaty na dwie składowe:

  • Podstawa pensji – stała kwota, niezależna od wielkości zrealizowanych umów w danym miesiącu czy okresie rozliczeniowym;
  • Prowizja od sprzedaży  “

 

Co oferujemy:

-auto firmowe

-telefon

-szkolenie branżowe

Zgłoszenia prosimy wysyłac na email marek@e-venus.pl
Opis w tytule Przedstawciel Handlowy lub  oraz załączenie zdjęcia do CV.