Delikatna ondulacja półtrwała

Idealna do wszystkich rodzajów włosów, również tych nie podatnych na skręt i/lub po zabiegach chemicznych (maksymalnie 50% włosów z pasemkami) oraz wrażliwych.

Innowacyjny produkt ondulujący, który gwarantuje naturalne efekty półtrwałe w pełni respektując strukturę włókien włosów. Jedna faza zabiegu, bez fazy neutralizacji.

Zalety produktu:

 ✔ Tworzy naturalny skręt o kształcie zależnym od wybranego wałka.

     ✔ Jedna formuła dla różnych rodzajów włosów – sterowanie czasem: od 5 minut przy włosach bardziej uwrażliwionych do 25 minut przy włosach trudno skręcających się.

✔ Można stosować również na włosy uwrażliwione, na których nie można wykonać tradycyjnej trwałej ondulacji.

  ✔Daje włosom nową formę pozostawiając je miękkie, błyszczące i pełne witalności.

✔ Trwałość od 8 do 10 tygodni w zależności od rodzaju włosów oraz zastosowanej techniki ondulacji i produktów stosowanych w domu po zabiegu przez klientkę.

✔ Łatwa aplikacja dzięki wygodnej formie w sprayu.

✔ Możliwe zastosowanie również jako ondulacji trwałej w połączeniu z produktem MILDBOOSTER.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Naturalny aktywator ondulujący: Pochodzi z cysteiny, aminokwasu, który buduje strukturę włosów, zmienia strukturę keratynową włosów w sposób zdecydowanie delikatniejszy w stosunku do tioglikolatów obecnych w tradycyjnych ondulacjach.

Proteiny jedwabiu: Tworzą cienki i niewidoczny film na włosach, który nawilża i chroni ich strukturę. Nadają miękkość i jedwabistość odczuwalną w dotyku. Regenerują i wzmacniają włókna włosów od środka.

Wyciąg z magnolii: Ma działanie łagodzące i antyoksydacyjne. Chroni skórę głowy, ograniczając do minimum ryzyko powstania zaczerwienienia na skórze wrażliwej.

SPOSÓB UŻYCIA:  TUTAJ

✅  Umyć włosy nie pocierając skóry.

 ✅Spryskać włosy produktem ECQUALIZER z linii ON CARE w celu wyrównania porowatości i ułatwienia rozczesywania. Spryskać szczególnie obficie w miejscach, w których włosy są zniszczone.

✅ Nawinąć włosy na wybrane wałki wybrana techniką.

 ✅Rozpocząć spryskiwanie każdego wałka po kolei od góry głowy. Trzymać flakon skierowany do dołu i spryskiwać z odległości 1-3 cm.

 ✅Upewnić się, że wszystkie wałki zostały starannie i dokładnie namoczone płynem. Czas działania: 5 do 25 minut.

✅ Sprawdzać skręt co 5 minut.Gdy skręt jest już właściwy z oczekiwaniami, spłukać wszystko ciepłą wodą przez 5 minut.

 ✅Delikatnie rozmontować wałki nie pociągając zbyt mocno.

✅ Przystąpić do stylizacji lub aplikacji MILD BOOSTER w zależności od oczekiwanego rezultatu (półtrwałego lub trwałego).

Cały zestaw TUTAJ 😊

 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z Naszym przedstawicielem handlowym:

  Marek 667-727-494, Norbert 881-411-749.

Pozdrawiamy Venus !