Włoska Marka Selective Professional to doskonałość w każdym calu. Wieloletnie doświadczenie, na którym bazuje ta firma staje się trampoliną do skoku na wyżyny sztuki fryzjerskiej. Profesjonalne produkty, które oferuje Marka Selective Professional dostępne są niemal na całym świecie a ich wysoka jakość oraz szeroki wybór sprawiają, że fryzjerzy coraz częściej sięgają właśnie po Selective!

Tajniki koloryzacji, nowoczesne upięcia i fryzury męskie

Jako Partner Kreatywnego Fryzjerstwa – Hurtownia Venus współpracuje z Marką Selective na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim jesteśmy dystrybutorem kosmetyków tej firmy, jednak na tym nie koniec!

W zakres naszej współpracy wchodzi również organizacja profesjonalnych szkoleń fryzjerskich, które pozwalają na bliższe poznanie Marki oraz zasad pracy na jej kosmetykach, a także pokazów dających inspirację w zakresie nowoczesnych koloryzacji, cięć i stylizacji wykonanych z wykorzystaniem produktów znajdujących się w ofercie firmy Selective Professional.

Marka Selective w Kielcach

Aby nasi Fryzjerzy mogli poszerzać swoje horyzonty i dobrze poznać możliwości jakie dają produkty tej Marki – zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie, na którym styliści Selective Professional Alessandra Baratella, Max Pradella oraz Viola Żaczkiewicz w asyście Magdaleny Szwej – ukazali tajniki koloryzacji, zainspirowali nas nowoczesnymi i ekstrawaganckimi upięciami a także poruszyli tematykę męskich fryzur.

Styliści opracowali 7 niepowtarzalnych fryzur, których dopełnieniem były makijaże wykonane przez Izabelę Jaroń.

Wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniu serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że stanowiło ono odpowiedź na Wasze zawodowe potrzeby i wątpliwości a także zainspirowało Was do działania. Obserwujcie nasz profil na portalu Facebook lub pytajcie u swoich przedstawicieli handlowych o kolejne szkolenia organizowane przez Hurtownię Venus!