Jak głosi żelazna dewiza Akademii Centrum Lok – “miejsce+ludzie=rozwój”! To proste równanie doskonale podsumowuje atmosferę i rzetelność szkoleń organizowanych przez znajdującą się na Podhalu firmę Centrum Lok. Dzięki owocnej współpracy Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Venus organizuje wyjazdy na szkolenia w ramach marki Togethair i nie tylko!!

Trendy fryzjerskie na nadchodzący sezon

11 listopada 2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym szkoleniu pod nazwą “Let’s party Togethair” organizowanym pod patronatem włoskiej marki Togethair ukazującym trendy w upięciach na nadchodzący sezon. Na to niezwykłe wydarzenie przybyło 150 fryzjerów z całej Polski, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na każdym polu.

Szkolenie poprowadziła wybitna postać polskiej sceny fryzjerskiej – Pani Olga Sobocińska, która współpracuje z czołowymi magazynami z branży fryzjerskiej pełniąc funkcję eksperta oraz autora własnych kolekcji. Pani Olga Sobocińska zaprezentowała podczas szkolenia osiem niezwykłych upięć będących nowoczesną interpretacją klasycznych form. Cała praca została oparta na produktach marki Togethair, począwszy od produktów do koloryzacji z linii NABE HAIR CONCEPT oraz produktach przeznaczonych do pielęgnacji – NHC SPA TREATMENTS.

Szkolenie dało uczestnikom zarówno nową wiedzę z zakresu pracy z kosmetykami marki Togethair jak i inspirację do tworzenia ekstrawaganckich upięć i odkrycie na nowo klasyki, która nigdy nie przemija.

Szkolenia wyjazdowe w Centrum Lok to również czas integracji i możliwość wymiany doświadczeń z Fryzjerami z całej Polski. Po szkoleniu zostaliśmy zaproszeni na imprezę integracyjną, zaś następnego dnia mogliśmy wypoczywać i relaksować się na basenach termalnych.

Wspaniała przygoda i wypoczynek połączony z nauką. Z pewnością jeszcze nieraz skorzystamy z oferty Centrum Lok, aby dać możliwość przeżycia tak wspaniałego wydarzenia wszystkim współpracującym z nami Fryzjerom.